Máte nějaké dotazy?
Zavolejte nám v angličtině nebo v němčině!
Zavolejte nám
logo
Disneyland® Paris
Účastníci a vstupenky
Hotel a délka pobytu

Disneyland® Paris: vstupenky + ubytování

Jedinečný výlet za oblíbenými postavami ze světa Disneyland®
43890 recenzí

Co je součástí

 • Ubytování ve vybraném prémiovém hotelu

 • Snídaně (a další služby) v závislosti na hotelu

 • Vstupenky do Disneylandu

Co milujeme

 • Nezapomenutelný zážitek plný magických momentů

 • 2 parky plné vzrušujících atrakcí

 • Objevte nový Marvel Avengers Campus

90%
Doporučení
229046 recenzí
Záruka nejlepší ceny
Prémiové hotely s ověřenou kvalitou
Více než 1 milion spokojených zákazníků
Cestování s kompenzací CO2
 • Ubytování v prémiovém hotelu
 • Snídaně (a další služby) v závislosti na vybraném hotelu
 • Včetně vstupenek do Disneylandu® Paris
 • Děti do 3 let vstup zdarma
 • Další informace o otevírací době naleznete zde.
 • Adresa: Disneyland® Paris, Boulevard de Parc, 77700, Coupvray, Francie

Jelikož je Disneyland® Paris otevřen celoročně, mohou být některé atrakce z důvodu rekonstrukce či údržby uzavřeny. Veškeré informace o probíhajících a budoucích rekonstrukcích naleznete zde.

Upozornění: V určitých časech si musíte rezervovat bezplatný Standby Pass, abyste se mohli zařadit do fronty na některé z nejoblíbenějších atrakcí Disneylandu®. Jedná se o vstup během určitého 30 minutového časového intervalu (v závislosti na dostupnosti). Tento vstup si můžete rezervovat v oficiální aplikaci Disneyland® Paris.

Od října 2023 bude vstup do Walt Disney Studios Park rekonstruován po etapách. Součástí je i uzavření Disney Studio 1 od dubna 2024. Jednotlivé restaurace a butiky budou po tuto dobu uzavřeny. V pařížském Disneylandu však budete mít i nadále široký výběr alternativ. Rekonstrukce Disney Studia 1 je naplánována na jaro 2025. Všechny práce by měly být dokončeny do konce roku 2025.

Další informace

 • Vstupenky obdržíte e-mailem 7 dní před příjezdem jako eVstupenky.
 • DŮLEŽITÉ: Upozorňujeme, že vstupenky jsou rezervovány na jedno jméno, které zadáte při rezervaci. Ostatní účastníci se tedy do parku nedostanou bez přítomnosti osoby, jejíž jméno je uvedené na rezervaci.

Doplňkové služby

Parkování

 • Vozidla (do 9 míst k sezení): 30 €/den
 • Obytné vozy: 45 €/den
 • Motocykly: 25 €/den
 • VIP parkoviště (nejblíže ke vchodům do parku): 45 €/den

Organizátora

Odpovědnost organizátora
Wagner Kurzreisen GmbH.
Wagner Kurzreisen GmbH
Aroser Allee 76 13407 Berlin Německo

Cesta do Disneylandu®

Disneyland® Paris se nachází přibližně 30 km na výhod od centra Paříže. Většina našich hotelů se nachází půl hodinu jízdy od obou parků. Můžete si pronajmout vozidlo, nebo se k parkům vydejte RER-Expressem.

Nejrychleji se do Disneylandu® dostanete linkou PER A, která se nachází v zóně 5. Cesta z centra do parku trvá přibližně 40 minut, vystoupíte na zastávce Marne-la-Vallée/Chessy Parcs.

Vstup do parků je od nádraží vzdálený přibližně 5 minut chůze. Cesta k nádraží z našich hotelů zabere přibližně 5–10 minut chůze.

Vybrat si můžete z následujících variant jízdenek:

 • Jednotlivé jízdné RER Disneyland, nebo Billet Ile-de-France
 • Celodenní jízdenka Mobilis
 • Vícedenní jízdenka Visite Paris
 • Týdenní jízdenka Pass Navigo Decouvert

Pokud cestujete autem, zadejte do navigace následující adresu:

Disneyland® Paris Boulevard de Parc 77700 Coupvray Francie

Parkoviště se nachází přímo u Disneylandu®. Za auto zaplatíte 30 €/den, za karavan 45 €/den.

Užijte si den v pohádkovém Disneylandu a večer se vydejte na prohlídku okouzlující Paříže

Nabídka Travelcircusu zahrnuje vstupenky do pařížského Disneylandu® a také ubytování ve vámi vybraném prémiovém hotelu. Paříž je tlukoucím srdcem Francie, je to město město lásky, módy a umění. Prozkoumejte každičký kout metropole a užijte si unikátní dovolenou. V tomto městě kontrastů je stále co objevovat, ať už bulváry jako je Champs-Élysées, malebné butiky, kavárny, bary nebo galerie.

Pokud se vydáte do tohoto rozmanitého města, nezapomeňte si užít romantickou procházku podél Canal Saint-Martin či podél břehů Seiny. Užívejte si atmosféru Paříže a nezapomeňte navštívit také klasické památky jako je Eiffelova věž, Muzeum Louvre, Pompidou Center nebo Moulin Rouge.

Popis

Disneyland® Paris

Animované filmy Walta Disneyho jsou již po generace synonymem kouzel a dětství. Ať už jde o magické létající koberce, mluvící auta nebo zpívající sněhuláky – v kouzelném světě Disney je možné vše. Vydejte se s celou rodinou do Paříže a ponořte se do příběhů vašich oblíbených hrdinů ze světa Disney.

S tímto balíčkem nezískáte pouze vstupenky do parků, ale také ubytování ve vámi vybraném prémiovém hotelu. Jedná se o perfektní dovolenou, kterou si užije celá rodina, pár nebo filmoví nadšenci.

Novinky v Disneyland® Paris V parku Walt Disney Studios® se můžete stát součástí zcela nového dobrodružství. Těšte se na Disney Junior Dream Factory , 20minutovou interaktivní show s oblíbenými postavami Disney, od Mickeyho, Minnie přes Timona až po Vampirinu nebo Fancy Nancy Clancy. Báječná atrakce pro celou rodinu doplněná hudbou a tancem! A pokud vám to nestačí, vyzkoušejte vzrušující Cars Route 66 Road Trip – potkejte na cestě slavné postavy, jako je Blesk McQueen, Mater a objevujte jedinečné divy přírody.

Kampus Marvel Avengers

Všichni marvelovští superhrdinové čekají, aby vás přivítali na nelítostném tréninku ve zcela novém kampusu Avenger ve Walt Disney Studios®! Setkejte se se Spider-Manem, Doctorem Strangem, Kapitánem Amerikou a s dalšími oblíbenými superhrdiny. Fanoušci Marvelu se mohou těšit na velkolepá vystoupení a kaskadérské kousky, dále na tematické restaurace a dvě adrenalinové atrakce.

Wakanda nechť žije! Zúčastněte se intenzivních tréninkových programů elitních bojovníků z Wakandy a vydejte se na horskou dráhu Flight Force. Rozbalte to na tanečním parketu s Gamorou a Strážci Galaxie nebo zdokonalte své reflexy a pomozte Spider-Manovi pochytat Spiderboty.

Varianty vstupenek do Disneylandu® Paris

Navštívíte během dne jenom jeden park? Pokud ano, je pro vás k dispozici tato vstupenka:

 • 1denní vstup do jednoho parku

Chcete navštívit oba parky? Vyberte si některou z následujících vstupenek:

 • 1denní vstup do obou parků
 • 2denní vstup do obou parků
 • 3denní vstup do obou parků
 • 4denní vstup do obou parků

Walt Disney Studios® Park: Tato část je to pravé pro filmové fanoušky. Pronikněte do tajů zákulisí filmové tvorby, naučte se vše o kreslených filmech a animacích. Ukažte, co ve vás je a vytvořte si vlastní animovanou postavu! Také v této části Disneylandu si užijete mnoho adrenalinových jízd, přehlídek a vystoupení.

Milovníci pravého adrenalinu se mohou těšit na jedinečný zážitek ve Twilight Zone Tower of Terror® - the 5th Dimension. Máte-li odvahu, výtah vás vyveze do 5. dimenze a poté vystřelí do temnoty hlubin!

Výlet do Disneylandu® Paris je přáním každého fanouška světa Disney. Poznejte hrdiny oblíbených Disney filmů a prožijte nezapomenutelný den v nejpůsobivějším zábavním parku v Evropě. Disneyland® Paris se může pyšnit mnoho pozitivními recenzemi na portálech, jako je například TripAdvisor nebo HolidayCheck. Skvělé ohlasy získala představení i barevné průvody.

Žádné zdlouhavé čekání ve frontách – v Disneylandu se nachází mnoho restaurací i stánků s občerstvením v kouzelné pohádkové atmosféře. Disneyland® Paris je ideálním místem pro dokonalou dovolenou.

Ocenění

 • Nejnavštěvovanější zábavní park v Evropě
 • Travellers‘ Choice Award 2017, 2018 & 2019
 • Travellers‘ Choice Best of the Best Award 2020
 • Třetí místo v soutěži Nejlepší zábavní park Evropy pořádané World Of Parks
 • Druhé místo v soutěži Nejvíce ohromující zábavní park Evropy 2018 pořádané Park Scout

Od října 2023 bude vstup do Walt Disney Studios Park rekonstruován po etapách. Součástí je i uzavření Disney Studio 1 od dubna 2024. Jednotlivé restaurace a butiky budou po tuto dobu uzavřeny. V pařížském Disneylandu však budete mít i nadále široký výběr alternativ. Rekonstrukce Disney Studia 1 je naplánována na jaro 2025. Všechny práce by měly být dokončeny do konce roku 2025.


vstupenka + hotel
Od
2.599,00 Kč
za osobu

Vstupenky obdržíte e-mailem, nejpozději 7 dní před zahájením pobytu. Pokud si rezervujete vstupenky na vícero dnů, budou vám vystaveny na datum návštěvy a následující den či dny. Máte-li nějaké dotazy či požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

FAQ: Nejčastější dotazy - Disneyland® Paris

V Disneylandu® Paris se nachází dva parky – Disneyland® Park se slavným zámkem Šípkové Růženky a Walt Disney Studios Park, který je zaměřený na filmovou produkci.

Blízko Disneylandu® Paris se nachází velké parkoviště. Cena parkování: 30 € za vozidlo. Pokud budete ubytovaní v hotelu poblíž parku, můžete využít bezplatnou kyvadlovou dopravu.

Vezměte si s sebou oblečení do každého počasí a pohodlnou obuv. Můžete si s sebou také vzít svačinu a pití. Mějte ale na paměti, že v parcích není povoleno používat skleněné láhve.

V Disneyland® parku najdete vzrušující atrakce, 5 tematických světů a slavný zámek Šípkové Růženky. Walt Disney Studios Park je zaměřený na filmy – můžete se tedy dozvědět více o natáčení oblíbených filmů a užít si velkolepou kaskadérskou show.

Ano, každý den je zakončený dechberoucím ohňostrojem.

V Disneylandu® Paris pracuje přibližně 14 500 lidí, v závislosti na sezóně.

Ke každému parku je jeden vchod. Vchody jsou od sebe vzdáleny jen pár minut chůze.

Každý den navštíví Disneyland® Paris v průměru kolem 41 000 lidí.

Disneyland® Paris se skládá ze dvou zábavních parků, které se pyšní nespočtem atrakcí. Proto doporučujeme vstupenku "2 dny 2 parky". S touto variantou vstupenky budete mít dostatek času na prozkoumání obou parků.

Disneyland® Paris je otevřený celoročně, a to od 10:00 do 20:00 nebo 23:00. Otevírací doba se liší dle ročního období.

Vzhledem k tomu, že oba parky jsou velmi rozsáhlé, měli byste si na každý z nich vyhradit alespoň jeden den. Nejlepší možností je rezervovat si všechny vstupenky najednou i s přenocováním, abyste si výlet do Disneylandu® Paris užili na maximum.

Ano, Disneyland® Paris má otevřeno 365 dní v roce. Přesná otevírací doba se liší dle sezóny.

Mnoho hotelů nabízí do Disneylandu® Paris bezplatnou kyvadlovou dopravu. Do Disneylandu® Paris se můžete dostat také veřejnou dopravou. Stanice Marne-la-Vallée - Chessy se nachází přímo u vchodu do parků. Pokud jedete autem, můžete za poplatek využít přilehlé parkoviště.

Každoročně navštíví Disneyland® Paris přibližně 15 milionů lidí.

Celá rozloha Disneylandu® Paris je 2 230 hektarů.

Disneyland® Paris nabízí atrakce pro každou věkovou skupinu. Nejvíce si to zde užijí děti od 3 let, ale samozřejmě se zde budou skvěle bavit i starší děti.

Na celém světě je celkem 6 zábavních středisek Disneyland®: Disneyland® Resort California (otevřen v roce 1955), Walt Disney World Resort na Floridě (otevřen v roce 1971), Tokyo Disney Resort (otevřen v roce 1983), Disneyland® Resort Paris (otevřen v roce 1992), Hong Kong Disneyland® (otevřen v roce 2005) a Shanghai Disney Resort (otevřen v roce 2016).

Vstupenky do Disneylandu® Paris obdržíte e-mailem nejpozději 7 dní před cestou jako eVstupenky.